PIES W WINNICY

NASI PSIJACIELE

Jeśli chcecie nas odwiedzić, a macie pod opieką psa to informujemy, że możecie zabrać go ze sobą, będzie miał gdzie pobiegać.
Czworonogi zawsze są u nas mile widziane, kilku psich gości już mieliśmy i wyglądały na zadowolonych z pobytu, zresztą sami mamy pod opieką niezłą ferajnę.

Nasza najmłodsza podopieczna to Kluska. Suczka została znaleziona w pobliżu winnicy, ktoś ją porzucił. Została z nami, zakumplowała się z resztą ferajny i chyba jej dobrze u nas.

ZAPRASZAMY!

Jeśli chcecie nas odwiedzić a macie pod opieką psa to informujemy, że możecie zabrać go ze sobą 🐾💓🐕, będzie miał gdzie pobiegać 🐕🐾 Czworonogi zawsze są u nas mile widziane, kilku psich gości już mieliśmy i wyglądały na zadowolonych z pobytu 😀 zresztą sami mamy pod opieką niezłą ferajnę. Nasza najmłodsza podopieczna Kluska, to suczka znaleziona w pobliżu winnicy, ktoś ją porzucił, była wystraszona i nieufna, najpierw mieliśmy szukać jej domu, bo u nas na pokładzie była już niezła gromada: pies i dwie kotki ( obie też znalezione w winnicy), ale patrzyła na nas takimi oczkami 😍, że silna wola legła w gruzach i już nie było szansy żeby ją oddać, została, zakumplowała się z resztą ferajny i chyba jej dobrze u nas. 🐕🐕🐈🐈 Zapraszamy 🐕🥂🐈🍇